SKU:22D-D024H204
22D-D024H204 Allen-Bradley | PowerFlex 40P 3-Phase Drive
Còn hàng (23 đơn vị), sẵn sàng để giao hàng
  • Manufacturer: Allen-Bradley
  • Product No.: 22D-D024H204
  • Product Type: AC Drive
  • Product Origin: USA
  • Payment:T/T, Western Union
  • Weight: 5500g
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 months
Chính sách đổi trả trong 30 ngày · Bảo hành 12 tháng
  • Giao hàng nhanh
  • Hỗ trợ 24/7
  • Đảm bảo chất lượng
Mô tả
Allen-Bradley 22D-D024H204 PowerFlex 40P Drive
15HP Industrial Motor Controller - 480V AC Drive
Core Specifications
  • Input: 480V AC, 3-phase
  • Output: 24A, 15HP (11kW)
  • Mounting: Plate Mount (IP20)
  • Frame: Size C
  • Required: DC bus inductor or AC line reactor
  • Temperature Range: Up to 50°C (40°C when stacked)