SKU:22B-E4P2N104
22B-E4P2N104 Allen-Bradley PowerFlex 40 4.2A 600V Pemacu
Stok ada (11 unit), sedia untuk dihantar
  • Manufacturer: Allen-Bradley
  • Product No.: 22B-E4P2N104
  • Product Type: Pemacu AC
  • Product Origin: USA
  • Payment:T/T, Western Union
  • Weight: 1900g
  • Shipping port: Xiamen
  • Warranty: 12 months
Polisi Pemulangan 30 Hari · Jaminan 12 Bulan
  • Penghantaran Pantas
  • Sokongan 24/7
  • Jaminan Kualiti
Penerangan
Gambaran Produk
Spesifikasi Teknikal
Ciri Spesifikasi
Penarafan Kuasa 2.2 kW / 3 HP
Voltan Masukan 460V hingga 600V AC, 3-Fasa
Arus Keluaran 4.2 Amper
Berat Unit 1.9 kg (4.19 lbs)
Dimensi 10.24 x 5.12 x 7.09 in (Frame B)
Logik Kawalan Kawalan Vektor Tanpa Sensor & V/Hz
Panduan Pemasangan & Kejuruteraan
  • Integriti Pendawaian: Gunakan kabel kuasa berperisai untuk mengurangkan EMI. Sahkan bahawa voltan masukan 3-fasa kekal dalam julat 460V-600V untuk mengelakkan trip undervoltage.
  • Pemasangan: Unit seberat 1.9 kg menyokong pemasangan rel DIN 35mm standard atau pemasangan panel tradisional. Kencangkan rangka Frame B dengan kukuh untuk mengurangkan getaran mekanikal.